| lucian007 a întrebat:

Aveti un program d print screen pentru android? Cum se numeste? Nu vreau sa ttrebuiasca sa imi rootez telefonul

Răspuns Câştigător
| TDman a răspuns:

Fii atent, ca orice telefon cu android pe el, are o anumita combinatie de butoane, care face automat prin screen, si ti-l baga in sectiunea de „poze" Cauta pe net, combinatia pentru telefonul tau, baftawinking

5 răspunsuri:
| Razvy_4886 a răspuns:

E foarte simplu, pentru android apesi butonul de oprit + butonul de facut mai incet volumul, deodata

| lucian007 explică (pentru Razvy_4886):

De fapt era vorba d home si oprit dar multumesc pentru ajutorbig grin

| Razvy_4886 a răspuns (pentru lucian007):

La mine e cum am spus eu happy (LG L7)

| boombonica a răspuns (pentru Razvy_4886):

La mine cum este la un LG optimus L5? ca nu merge cu home si oprit

| Stefan0419 a răspuns:

Al meu e Allview A4Duo..nu stiti cumva cum merge?