| TheoP a întrebat:

Bun! De cateva zile mi restarteaza telefonul, Lumia 535, cam la fiecare 3 ore. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| interact a răspuns:

Incearca un factory reset, vezi pe youtube daca nu te descurci big grin

| andutzu2000 a răspuns:

Sa te uiti putin, sa vezi daca ai vreun update. Setari-->actualizare telefon-->verificati daca exista actualizari. Stiu ca sunt unele telefoane care isi dau restarturi dar cei de la Microsoft au rezolvat printr-un update. Daca nu ai actualizarea poti sa dai un hard reset dar sa nu uiti sa faci backup.winking