| Aursulesei_Madalina_1992 a întrebat:

De cateva zile nu mi se incarca telefonul. Sta 2 ore la incarcat si nu se schimba deloc procentul bateriei, sau dureaza mult sa se incarce. Am un Nokia Lumia 535. Sfaturi?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este defectă bateria sad
Eventual, să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru verificare, apoi cumperi o baterie nouă...

Toate cele bune!

| Cedry2k8 a răspuns:

Scoate-i bateria si las-o la temperatura camerei vreo 10 minute. Bag-o inapoi, conecteaza incarcatoriul si vezi care-i treaba. Daca nu, incearca alt incarcator / alt cablu de date. Sau cumperi alt incarcator sau alt cablu de date in functie de problema.

| Lariisslarii a răspuns:

Iti poti cumpara un încărcător nou!