| DenisIonut01 a întrebat:

Bună,

1. daca in telefon este blocat pe o rețea din alta țară ex: Vodafone uk atunci Vodafone ro nu merge?

2. daca duc telefonul la Vodafone mil decodează gratuit? big grin

3.cat costă o decodare iphone 4 din Vodafone uk?

Răspuns Câştigător
| Aida55 a răspuns:

Propun sa iti schimbi telefonul! laughing

| DenisIonut01 explică (pentru Aida55):

Momentan nu am bani, oriunde caut de lucru m-a refuza, asta e când nu ai mai lucrat nicăieri si e primul tau job

| Aida55 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Imposibil sa nu iti gasesti de lucru. Te pot intreba ce varsta ai, daca nu sunt cam indiscreta? big grin

| DenisIonut01 explică (pentru Aida55):

20 aproape 21.am băgat in multe locuri dar dejaba

| Aida55 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Dar observ ca asta ti-a creat si un fix. straight face Daca ai avut cateva esecuri in gasirea unui job, acum crezi ca nu mai ai deloc sanse, ca totul este in zadar. Nu trebuie sa ai gandirea asta pesimista. Oamenii invata doar din esecuri, nu din castiguri. Intelegi? Nu te lasa batut, deoarece imposibil sa nu gasesti. Dar spre ce domeniu esti inclinat? Daca ai cauta post de primar, inteleg si eu ca nu gasesti. laughing

| DenisIonut01 explică (pentru Aida55):

Nu am un domeniu, Caut oriunde angajează necalificati

| Aida55 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Chiar si muncitor pe santier? Nu ai o facultate facuta?

| DenisIonut01 explică (pentru Aida55):

Nu am facultate. Si nu am sănătatea necesară pentru a lucra pe Șantier

17 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cel mult 50 lei.Gratuit big grin
E alta retea si fac o "ilegalitate" in fond, dar noi Romanii suntem inventivi nu-i asa?

| DenisIonut01 explică (pentru stlucian):

Frate costa 130 lei.

| DenisIonut01 explică (pentru stlucian):

Nu,nu e bun, nu am sa aleg Vodafone uk si costa 60€

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

PS ce telefon? ca tot vb aiurea.

| DenisIonut01 explică (pentru stlucian):

Pe ce lume trăiești? Am zis ca iPhone 4

| DenisIonut01 explică:

Nu am cum acorda funda, nu ați răspuns corect si toți ați răspuns la fel

| gabi8florentina9 a răspuns:

Sepinde unde mergi sa ti-l deblocheze eu am fost la Timisoara si m-a costat asa in jur de 40-50 lei pentru iphone nu stiu cat costa. Dar mai mult de atat nu cred ca-ti cere.

| Mhl22Enny a răspuns:

Nu il decodeaza gratuit cred ca mai mult de 50 lei nu te duce