| Alauard a întrebat:

:3
Sunt pus sa aleg dintre doua mari iubiri :
Prima mea dragoste este facuta din aluminiu si sticla...si se numeste HTC one ♡
Cealalta este din plastic...dar este suuper tare si ma atrage parca mai mult...si este LG G2 ♥

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one e telefonul momentului.

| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC one este cu mult mai bun ca G2, sa nu crezi ca daca are ecran mai mare e mai bun, HTC-ul este mult mai bun si ca design si ca performanta.

| FabianelSHAF a răspuns:

LG G2 parca e mai tare.

| MembruSeniorTPU a răspuns:

HTC One a fost ales telefonul anului. Mai nevoie de alte argumente sa-l alegi?

http://lumeadigitala.ro/HTC-One-telefonul-preferat-de-mine-in-2013

| alas a răspuns:

Clar a 2 a