| Roliii a întrebat:

Buna! A auzit cineva de telefoanele de la Honor? Am gasit Honor 50 si vreau sa mi-l cumpar. Cat de calitate sunt?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pro
Ecran OLED curbat frumos de 120 Hz
Design subțire și ușor
Suport complet pentru software Google
Cameră principală puternică
Contra
Obiectivele camerei secundare dezamăgesc
Fără încărcare wireless
Fara hidroizolatie
https://www.techradar.com/reviews/honor-50-review

Am dat așa o fuga sa vad ce se scrie despre el, in principiu e cotat la nota 7, a dezmagit pe uni fani, de ce nu cumperi s21? 3.88500 Lei

merita e peste honor si frumos si nu e mult mai scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honor, adică un Huawei undercover. Am un Huawei de 2 ani și care nu s-a defectat nici măcar un pic. Și a costat doar 1000 lei, nou.
În februarie am cumpărat un Samsung A71 și acum are probleme cu încărcarea rapidă. Încarcă când vrea el rapid și mda. Mai bine cumpăram Huawei. Huawei sunt cele mai bune, păcat ca s-au interzis serviciile google pe anumite telefoane Huawei.