| Alex3882838381929847383888291836462828 a întrebat:

Buna,acum 2 ore am fost la Digi sa îmi reîncarc cartela,(vreau sa adunat că până acum nu mi sa mai întâmplat) Am incercat sa sun un prieten dar intra robotul și îmi zice,, numărul format nu este alocat" Ce pot sa fac? Trebuie să îmi schimb cartela?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca si la alt prieten.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai fost la digi sa incarci cartela, pana aici am inteles, vreau sa adunat ca pana acum nu mi sa mai intimplat, ce ai vrut sa spui aici tu stii, vreau sa adunat, ce sa aduni nene prune sau ce.

| trophin a răspuns:

S-a oprit curentul... Încearcă din nou