| madavlad a întrebat:

Acum o luna, am cumparat un S2, 4.0.3 si dupa a 2-a zi a inceput sa se inchida singur o data la 2/3 zile. Insa, daca sunam de pe alt telefon, nu imi spunea ca telefonul este inchis, ci suna, drept pentru care e impropiu spus ca era inchis. Nici nu reuseam sa-l deschid in mod normal, trebuia sa tin apasat 10s pe butonul on/off sau sa-i scot bateria. I-am dat un factory reset si nu s-a rezolvat. L-am dus in service si mi-au facut un upgrade 4.0.4. Nu s-a rezolvat problema. L-am dus a doua oara in service, mi-au inlocuit display-ul, insa degeaba, tot se inchidea. A treia oara, in service, au declarat ca produsul nu poate fi reparat si mi l-au inlocuit cu un produs sigilat. Am fost foarte surprinsa sa constat ca dupa desigilare, noul S2 4.0.4, a avut aceeasi problema. Am mai citit pe internet si au avut si altii aceeasi problema cu S2-uri cumparate in aceeasi perioada, nerezolvata inca. M-am gandit ca este posibil ca o aplicatie sa fie problema, insa nu am instalat decat whatsapp, facebook si alte cateva aplicatii comune. Nu se intampla asa si la ceilalti utilizatori, plus ca dupa un factory reset nu s-a rezolvat? Va rog sa ma ajutati cu un sfat. ce pot face?

1 răspuns:
| valentin0cibotaru a răspuns:

Cel mai bine vindel pe asta si cumparati altul si nu zi la nimeni ce e cu el...