| DarkFaust a întrebat:

Buna all! Am o problema, am un Lg Optimus Black p970, il am din ianuarie 2012 si cam prin noiembrie am avut o problema nu mai mergea butonul de deblocare,nu se mai aprindea desi avea baterie plina si l-am dus la service si mi l-a reparat si acum s-a stricat iar nu mai merge butonul de deblocare, ce pot sa fac in afara sa-l duc la service? Oare de la ce nu merge, de exemplu are momente cand functioneaza dar momente cand nu merge!sadAstept sfaturi! Dau funda! Multumesc Anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

E o chestie ala din interior care nu face contact prea bine, din motive normale, acestea fiind praf, poate ai apasat prea tare, poate e blocat intr-o anumita pozitie. Nu te-ar costa mult la un service GSM.In jur de 5 lei, daca nu abereaza spunand ca e problema de chestii trestii laughing) Oricum nu e mare problema, am si eu un Galaxy si la butoane de volum nu prea merg cateodata dar la mine una e volumu alta e deblocarea laughing

| greatLOL a răspuns (pentru greatLOL):

=] Nu mai am Galaxy, am peste Iphone 4S =]]] Acer. E tare de tot e peste Optimus Black si cand sunt in GTA 3 de ex si apas din greseala pe blocare, cand dau sa-l deschid, ii ia cateva secunde pana cand se deschide ecranul. Desi are procesor 1.5 GHz Snapdragon S4 =] Cel mai puternic :O

1 răspuns: