| albertfiu96 a întrebat:

Am achizitionat de curand un telefon cu android 4.0.As vrea sa imi dati niste siteuri de unde pot descarca jocuri si aplicatii bune.Si in caz ca instalez un joc virusat in cel mai rau caz trebuie sa ma duc la resoftat cu telefonul? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Http://android-core.com/ro/
https://play.google.com/......ps/details
eu am aplicatia google play instalata in telefon:)...siturile sunt sigure poti sa descarci fara griji:D

| coolboycatalin31 a răspuns:

Google play

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

In primul rand instaleaza un antivirus, de exemplu android antivirus sau netqin antivirus si apoi din market descarci ce vrei.