| 6februarie a întrebat:

Bună!
Am Allview V1 Viper S și card de 8 GB.
De la un timp,dacă încerc să-mi descarc jocuri care sunt "mari" și merg descărcate doar prin Wi-Fi, se încarcă pană la capăt apoi îmi apare "eroare 911"
Am căutat pe net cum pot remedia situația,însă numeroasele resetări pe care le-a suferit telefonul nu au mers.
Dacă știe cineva cum pot să-l fac să meargă, fără resetări...pentru că tehnica asta nu merge, aștept răspunsuri.

#Fundă

1 răspuns:
| Harraf a răspuns:

Salut! Aceasta problema am intampinat si eu. Nu stiu cum, ce am vrut sa fac, dar am reusit sa remediez problema. Trebuie sa lasi telefonul mereu aprins! Ceea ce am remarcat este ca daca inchizi telefonul ( nu shut down ) iti va aparea iar acea eroare, deci m-am dus la setari, afisare si fundal si am apasat pe Timp de expirare ecran punand acolo "10 minute" sau "30 minute" ( difera de dispozitiv ). Sa imi spui daca ti-a mers si tie. Presupun ca sunt jocuri gen "dungeon hunter " "modern combat " "nova 3 "