| Laveeehh a întrebat:

Buna! Am câteva telefoane vechi, unele in stare buna, altele doar puțin zgâriate, fisurate sau puțin crăpate, dar nu mai am încărcătoarele la acestea și as vrea sa le dau in schimbul unei sume de bani oricât ar fi. Știți cumva unde aș putea face asta în orașul Sibiu, dacă exista vreo firma sau vreun GSM care accepta.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ar fi o idee buna sa te uiti si pe eBay, sa le scoti la vinzare ca si lot de telefoane. Despre ce telefoane discutam, mai exact? P.S. Cred ca ai sanse mai mari sa le vinzi bine prin eBay in strainatate decat la noi.

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Am vazut pe Softpedia unii care fac colectie de telefoane vechi. Altii vor pentru piese. Intra acolo si spune-le ce ai.