| Denyyy77716 a întrebat:

Am cumparat un joc pe telefon de pe Magazin play. Apoi mi-am schimbat telefonul și nu știu dacă se poate sa recuperez jocul fără sa îl cumpăr din nou. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Katy20p a răspuns:

Buna daca stii e-mailul atunci este foarte simplu.

| LucianDumitru13 a răspuns:

Când ai cumpărat jocul, l-ai luat pe un anumit cont de google play, deci bagă acel cont pe noul telefon şi nu o să trebuiască să-l cumperi din nou...
Succes!

| tudiboss1 a răspuns:

Salut, daca iti stii contul de magazin play, cand te vei loga pe telefonul nou, o sa ti apara sa descarci jocul direct, fara plata.

| Denyyy77716 explică (pentru tudiboss1):

Am încercat dar îmi apare sa cumpăr din nou jocul chiar dacă am pus contul acela de pe care l-am cumpărat