| Brunette11 a întrebat:

Buna am decodat un telefon ce era pe pe Orange si au ramas aplicatiile de la el, as vrea sa le sterg dar imi este frica ca nu o sa mai mearga bine. Va cer parerea multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dario_Iordache_1999 a răspuns:

Hei... si eu am un s4 decodat de pe Orange si am aplicatiile alea de la Orange. Nu ai cum sa le dezinstalezi ci doar sa le dezactivezi... si nu are ce sa.ti se intample. Daca le dezactivezi ele tot raman in telefon deoarece fac parte din soft big grin. Cu placere happy