| Almássy a întrebat:

Buna am dezinstalat o aplicatie pe telefon am onage nivo.cum o reinstalez? nu o gasesc...

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde,ce aplicatie? de la telefon preinstalata sau care ai instalat-o tu?

P.s: Ce telefon e ala Onage nivo? laughing (mi-am dat seama ca e Orange)

| Prezidentul a răspuns:

Reaminteste-ti aplicatia si caut-o pe net, fiindca odata dezinstalata de pe smartphone nu o mai ai acolo.

| DonarisDona a răspuns:

Pai daca ai dezinstalat-o nu o mai poti gasiwinking trebuie din nou sa o descarci ca din telefon s-a sters definitivwinking