| annaaaa a întrebat:

Am din nou o problema cu telefonul meu ( Nokia lumia 800 )... Versioara mea mi-a instalat un program super enervant se numeste Zune ( musica+ video) si la instalat prin cablul de date de pe laptop pe telefon... Si acum eu nu pot sa-mi descarc muzica etc. Si nu stiu cum sa-l sterg. In + nu mai are nici laptopul in care avea acel program instalat :o Stiti cumva cum sa-l dezinstalez direct de pe telefon? Dau funda!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Intra la Manager aplicatii, sau cum scrie la telefonul tau, si dezinstaleaza aplicatia.