| Bianca1995Stefanescu a întrebat:

am iphone 5 replica si am uitat parola. O pot recupera cumva?

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

E replica cu Android? Nu prea se poate, dar incearca totusi la un service.

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Incearca la un service

| AlexandruRadoi a răspuns:

Salut, am si eu un iphone 5s original, dar nu mi s-a intamplat la mine cred ca treuie sa ma duc la magazinul de unde l-am luat dar am touch id deci nu am cum, dar la replica nu sunt sigur. ca e mult mai diferita, intreaba pe cel de unde l-ai luat.

| Cozmin_Ursu_1994 a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service de telefoane sau la un GSM. Dai vreo 20 -25 lei si ii zici sa ti-l deblicheze.