| llisaa1 a întrebat:

Bună! Am niște căști de la Motorola bluetooth (Casti audio Motorola VerveBuds 100 BT, TW pentru cei care se pricep), iar o casca nu se mai incarca complet, cand o pun in cutia sa (încărcată) se încarcă 5-10 secunde iar apoi brusc nu se mai încarcă, ce as putea sa fac încât sa o repar?

1 răspuns:
| Ciprian998 a răspuns:

Verifica daca contactele dintre casti si case sunt curate
verifica daca sunt actualizari de soft disponibile sau citeste manualul, vezi daca exista optiunea sa le dai factory reset