| anonim_4396 a întrebat:

am niste poze pe telefon si vreau sa le bag pe calculator am bagat cu cablul de date dar mi-au ramas un fisier de poze pe care nu il accepta! si am avut un stic de bluetooth dar l-am pierdut as vrea sa stiiu daca exista siteuri de descarcare o aplicatie de bluetooth si daca da, dati-mi un link cu siteul! funda pentru cel mai bun cu link cu tot!

1 răspuns:
| Crin51 a răspuns:

Daca fisierul e sub 10 mb incearca sa il trimiti pe un mail. Bafta!