| Seby1210 a întrebat:

Buna! Am o cartela digi( cu abonament ) dar nu merg deloc datele mobile, imi arata doar LTE acolo sus si nu merg deloc cand încerc sa folosesc o aplicatie care necesita internet nu merge( ca si cum nu as avea deloc internet ) si la confecționarea apelurilor se descurca greu, ma poate ajuta cineva? Va rog, chiar am nevoie,
Si folosesc un Dispozitiv Apple iPhone 8 daca ar ajuta …

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Digi si explica-le situatia.

| sierra1 a răspuns:

De ajutat te ajuți singur:
- telefonul e deja un bunic la șase ani (deci ia altul)
- semnalul poate fi slab unde ești tu (deci ia alt furnizor de telefonie dacă e cazul)

| Razvan2023 a răspuns:

Și la mine e la fel și nu știu ce să fac