| Morgan_Alexandru_2000 a întrebat:

...am o intrebare urgenta.
Mi-am luat de curand Samsung Galaxy S6 (l-am primit de ziua mea) si am vazut ca undeva scria "mod avion"...am fost foarte bucuros ca exista un asemenea buton, dar cand am apasat pe el si l-am aruncat nu a vrut sa zboare. Telefonul a cazut si i s-a spart ecranul rau de tot crying(. Credeti ca a fost stricat din fabrica? ar trebui sa il duc inapoi la magazin si sa le zic ca nu merge "modul avion"?
Sunt foarte speriat...ecranul nu se mai deschideee, si daca il duc la reparat pe garantie credeti ca cei de acolo imi vor vedea pozele? adica, am niste poze cu fete dezbracate si nu vreau ca parintii sa afle de asta...va rog fiti serioisi!

3 răspunsuri:
| Alexandraaq a răspuns:

Pai mai bine il duci intr-un aeroport, poate isi ia zborul de acolo si isi revine!

| immaBeast a răspuns:

rolling on the floor))))))))

| OldSoul a răspuns:

Du-te pe aeroport, s-ar putea ca acolo sa isi ia singur zborul.