| Cartoon98765 a întrebat:

Am o mare problema.
Am un telefon Cosmote Smart Play si am cod la el. Ieri cineva nu stia codul si la scris de multe ori apoi telefonul s-a inchis.
Cand l-am deschis nu imi mai aparea sa pun codul ci adresa de gmail sau de email, pe care eu nu o stiu.
Ce pot face? crying Heeelp!

1 răspuns:
| Georgiana_Georgy_1997 a răspuns:

Dacă ai vreun prieten priceput la telefoane cere-i ajutorul, dacă nudu-te într-un centru de specialitate, dacă este în garanție du-te la magazinul respectiv și te vor ajuta angajații magazinuluiwinking