| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema cu telefonul meu, nu stiu cum s-a inchis exact pentru ca atunci cand l-am deschis imi cerea o parola. Initial am crezut ca e parola pentru fisierele mele, insa dupa 3 ori dupa ce l-am introdus si nu mergea, m-am uitat la ce scrie si scria codul PUK, asta inseamna ca mi-a cerut de 3 ori codul Pin si nu l-am nimerit straight face. Insa problema e ca eu nu stiu codul Puk, iar cartela mea de la cosmote no mai gasesc. Ce sa fac? Heelp

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Du-te la un centru de telefoane sau un centru Cosmote si intreaba-i de codu PIN/PUK. incearca si tu cu 1234; d.
si daca nu te rezolva cei de la centru,nu cred ca poti sa mai recuperezi cartela, decat daca-ti cumperi alta ^^
Oricum, bafta!

2 răspunsuri:
| Robert93_7960 a răspuns:

Dacă ești pe cosmote te ajut eu, dă-mi pm cu nr. tău de mobil

| FundaTeRog a răspuns:

Buna! Incearca cu 0000