| SmilePlease a întrebat:

Buna happy
Am o mica problema cu telefonul. Mai bine zis, cu orificiul pentru mufa castilor. Am avut pana acum vreo doua-trei perechi de casti (nu se mai auzea nimic in cate una, deci le inlocuiam) si, de curand, am remarcat ca nu mai pot asculta normal nimic.
Aud numai melodia, gen doar sunetele din cantec, si vocea solistului se aude de parca ar canta de pe fundul unei fantani. -__-
Initial crezusem ca s-au stricat din nou castile, si am luat altele, dar se aude la fel.
Avei idee daca se poate repara chestia asta? Si daca da, cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Pe difuzor se aude normal? In caz ca da, trebuie dus la service si va costa cam 40-120 ron, nu stiu ce model de telefon ai.

1 răspuns:
| SmilePlease explică (pentru mont):

Da, difuzorul nu are nicio problema. Telefonul e Samsung Galaxy mini 2