| notefree a întrebat:

Buna am o proble dintr-o data cand ma uit pe youtube si dau volumul maxim la tableta se aude sfaraind daca le dau mai incet nu mai sfaraie si am tableta de cateva luni imi puteti spune ce ar putea avea.

2 răspunsuri:
| vladut378 a răspuns:

E membrana difuzorului de la tableta.o poti duce la service daca mai ai garantia de la ei

| OldSoul a răspuns:

E bulit difuzorul, cel mai probabil ai dat un timp bun sunetul la maxim si membrana difuzorului s-a fisurat sau sa dezlipit, oricum daca ai garantie trimite-l la serviceul autorizat sa t-il repare, iar daca nu ai garantie poti merge la un service GSM sa iti inlocuiasca ei difuzorul.