| Catalin2911 a întrebat:

Salut! Am un iPhone 11 si cand ma uit pe TikTok sau Youtube sau indiferent pe ce platforma telefonul se aude mai incet din senin, dar volumul nu se modifica. Daca dau volumul la maxim dupa ce se intampla asta se aude mai incet decat ar trebui, dar in cateva minute isi revine. Stiti ce ar putea fi? Ceva setari?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa redai melodii cunoscute, in format mp3.
Daca fenomenul se repeta si acolo, atunci du telefonul la un service, fiindca e problema cu difuzorul (s-a desprins din fixare).
Daca mp3-urile se redau normal, atunci trebuie facut upgrade la soft (iOS) sau dus la service.

| Florian80 a răspuns:

Treci imediat pe android! La Samsung nu patesti asa ceva ever!