| micurutza2005 a întrebat:

am o problema cand intru pe facebook intra pe alte limbi tot meniul desi am selectat limba romana dupa ce intru se trece la alta limba ce pot sa fac? daca imi sterg contul de facebook si apoi intru din nou se poate cu aceeasi id si parola? se rezolva problema cu limba romana? mersi.

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Pai încearcă sa intri in recovery mode si de acolo stergi cache-urile si apoi dai reboot. Gasesti pe net tutoriale cum sa intri in recovery mode.

| andutzu2000 a răspuns (pentru andutzu2000):

Sa inteleg ca ai rezolvat problema?

4 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Ce telefon ai?

| micurutza2005 explică (pentru andutzu2000):

Andutzu2000 am un samsumg S4dual sim.problema e recenta nu stiu de ce nu ramane setat pe romana.

| robogdan a răspuns:

Pentru treaba asta e mai bine sa contactezi pe cineva de la ei sa rezolve