| madalina2727 a întrebat:

Am o problema cu conexiunea la internetul cu un Samsung s4 mini, gt19195.Am activat baze de date,setarile la retele mobile,am primiti setarile pentru conexiune de la cosmote pe care le-am instalat, am repornit telefonul si tot nu imi merge si nu imi apare nicaieri 3g, h..Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Ai spus ca ai primit setariile, pe urma ai restartat telefonul, dar setariile alea le ai salkvat inainte sa restartezi telefonul?