| Geanii_Geanina_1997 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul.big grin

Am Samsung wave Y S5380 model La fleur si cand vreau sa ma contectez la internet (am internet pe telefon) in da eroare. imi spune sa verific conexiunea de date disponibile crying. multi prieteni mi.au spus sa intru pe orange.ro si acolo sa imi las datele si o sa-mi trimit ei sms si o sa mearga. Dar am intrat mi.au trimis si tot nu merge.
Sugestii!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Oprestel de tot apoi iar pornestel...
Dupa ce salvezi toate mesajele care ti le trimit aia de la ORANGE trebuie sa opresti telefonul si sa astepti putin apoi il repornesti

| Geanii_Geanina_1997 explică (pentru VladGH):

Adica sa il inchis si dupa sa il deschid sau sa dau resetare la tot telefonul big grin?

| lexyy a răspuns (pentru Geanii_Geanina_1997):

Nu,are dreptate vladGH, dupa ce instalezi toate setarile alea de la Orange, inchizi telefonul pur si simplu il lasi un minut si dupa il aprinzi, o sa mearga sigurhappynu dai resetare la nimiclaughingca stergi totlaughing

| Geanii_Geanina_1997 explică (pentru lexyy):

Multumesc:*