| Andreea2ooo a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu! Toti prietenii din lista de FAcebook mi-au intrat in agenda telefonului! Daca ii sterg imi apar iar a doua zi! Dau FUNDA! :*

P.S - Am un Samsung Galaxy! :* Scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Si eu am un Galaxy Mini, si de fiecare data cand intru pe Facebook, imi apare ceva cu "Contacts Sync". Trebuie sa-ti apara si tie, e imposibil.
Acolo ai asa : "Sync all, Sync with existing contacts si Don't Sync".
Bifezi "Don't Sync" apoi apesi pe "Sync" din dreapta, sus, iar atunci nu-ti vor mai intra contactele in agenda.
P.S : Asa mi s-a intamplat si mie si asa am facut cum am explicat aici.
Funda?

1 răspuns:
| DJMikeGMC a răspuns:

Mai intai dai sing out apoi cand dai sing in bifeaza don t sync