| Miiiiryam a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Mi-am pus o parola pentru a debloca tastele si am uitat-o. parola a fost din cifre. si daca m-ati putea ajuta cumva! cum pot da reset la telefon? Telefonul este Samsung galaxy young. va rog sa raspundeti cat mai urgent. funda happy

1 răspuns:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Singura metoda e sa mergi la un magazin de specialitate cu contractul, eventual buletinul sa-i rogi sa faca ceva, parola este pusa ca sa nu-ti umble nimeni la datele din el chiar si find furat, de aceea n-ai cum sa-l deblochezii, nu cred ca-ti va lua bani, daca ai luat telefonul' tot d-acolo sau ai contract.
Bafta! Funda?big grin