| vwavgasgfgewafsa a întrebat:

Sora mea a pus de prea multe ori modelul la telefonul Samsung galaxy mini 2 si nu mai stiu ce parola si id trebuie sa pun ca sa il deblochez!

Dau Fundoi!

Răspuns Câştigător
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema: am schimbat parola si am uitati-0
Trebuie sa iti resetezi softul la telefon, te duci la un un service autorizat si ti-l va reseta in 30 de min happy
PS: ti se vor sterge toate si nu ai cum sa il rezolvi fara a reseta softul pentru ca si eu am postat o intrebare la fel si nu am primit nici un raspuns bun sad

| vwavgasgfgewafsa explică (pentru mihaitzacelviteaz):

Am sa incerc mersi mult de raspuns

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poţi folosi metoda de la linkul :

http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/