| Radu_Dani_1996 a întrebat:

Am o problema la un iPhone 6S de ce nu merge app store când folosesc Internetul de pe mobil? Merge doar pe wi fi.

Răspuns Câştigător
| Foxglove13 a răspuns:

La setari, la internet mobil ai o lista lunga cu toate aplicatiile pe care le poti folosi cand nu folosesti wi fi-ul si folosesti datele mobile. Vezi daca e activat acolo app store-ul

1 răspuns:

Dacă nu merge ce a spus persoana de mai sus eu spun ca ii dai o resetare din fabrica dar mai întâi de asta asigura te ca îți salvezi roate pozele și îți pui contactele undeva bine! Seara frumoasa