| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am o problema. Telefonul meu este Samsung Galaxy Ace si am card de 8. Problema e ca atunci cand incerc sa imi descarc whatssApp, facebook etc, imi spune ca nu am memorie. Daca cineva stie cum sa fac sa mi se salveze pe card. Va rog mult. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Kadze a răspuns:

Salut, intra in setari si cauta stocare si selectezi pe card memorie sau memorie externa, mult noroc.

1 răspuns:
| Kailyn a răspuns:

Pai nu ai multa memorie interna! Asa mi-se intampla si mie. Trebuie sa te mergi la memorie si iti arata acolo memoria interna. Eu ma chinuiam sa sterg datele aplicatilor si sa sterg poze. Dar acum mai am doar 3 jocuri si sunt multumita decat sa stau toata ziua sa ma chinuiesc cu memoria interna.