| Seems a întrebat:

am si eu o mica problema, mi am luat un card de memorie pentru telefon [samsung s5230 star], cardul are 4 gb daca ajuta la ceva, am setat ca tot ce downloadez sau ma rog fac poze si chestii sa se salveze pe card, insa cand incerc sa bag muzica din calculator in telefon nu reusesc. spune ca eu nu mai am memorie in telefon, nu stiu cum sa setez sa intre in card, ajuta ti ma va rog happy si daca ati putea sa mi spuneti cum sa descarc d pe card in calculator ar fi perfect.multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Daca ai cititor de carduri il bagi direct in el daca ai telefon sa inteleg ca ai si cablu de date deci cu ajutorul lui intri in card in general iti apare my copluter unde ai c si d trebuie sa iti mai apara si alte partiti g f sau mai stiu eu. Tu o sa intri intr-o partitie de acolo de fapt o sa intri in card.

| iulianpuscasu a răspuns:

Pai cred ca u folosesti softul saumsung...Intra in setari la conectivitate si la Pc sau USB. Acolo o sa iti apara numele softului (nu stiu cum e la s5230-eu am wave 723 si am Samsung Kies) sau continut media dmr, partajare internet, stocare in masa.Bifeaaza stocare in masa si iti va aparea in My computer ca Disc removabil sau ca telefon. Sper sa iti fie de folos. Bafta!

| Seems explică:

Well yeah imi apare cg si f dar nu merge.off.ai idee cat este o chetie dinaia in care se baga aia d ela card pentru unitate? xD