| soricelulRulz a întrebat:

am o problema URGENTA am cumparat un iphone 3gs si am vrut sa sterg tot ce avea persoana respectiva in telefon si sa resetez toate setarile asa ca am dat la setari si "delet all setings" iar acum nu inteleg de ce imi tot arata dupa cam jumatate de ora ecranu negru si doar o rotita care se invarte ca si cum inca ar mai avea de "procesat". Este normal sa dureze atat sau am stricat eu ceva la el cand i-am facut asta?

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Ai rezolvat? Telefonu avea jailbreak de aia ai patit asa... du-l la resoftat si sa ti-l decodeze la loc cu ultrasnow daca nu te pricepi...si nu ai mai dat nici reset sau restore sau altele daca telefonul nu e neverlocked.