| andruska00 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu un telefon Samsung S7, atunci cand vorbesc la telefon cu o persoana si ma suna alta persoana nu pot sa ii raspund imi scrie "IMPOSIBIL DE COMUTAT INTRE APELURI " specific am cartela Vodafone dar pana acum nu am patit niciodata asa. Multumesc

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Probabil nu ai activat apelul în așteptare

| Evolution a răspuns:

Ciudat, in mod normal ar fi din cauza retelei, pentru ca reteaua trebuie sa permita aceasta functie.
Du-te la cei de la Vodafone si vorbeste cu ei despre aceasta problema, dupa totusi du-te si la un service gsm si spune-le de problema asta.
Cred ca e totusi o setare care trebuie facuta, altceva chiar nu vad... tin minte ca mi s-a intamplat odata la un telefon mai vechi (Nokia) sa nu pot pune apel in asteptare (din cartela era activata functia) si l-am dus la un service si au facut ei nu stiu ce setare (eram mic, aveam vreo 14 ani laughing ) si a mers.
Deci probabil o fi vreo setare...