| oMycutzzaVrajitoare a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare... serviciul "DEEZER" este gratuit doar pe Orange sau si in celelalte retele de telefonie; dar pe computer este tot free sau trebuie sa-ti faci cont si sa platesti?

2 răspunsuri:
| thr93 a răspuns:

Exista Deezer doar pentru Orange. Il ai gratuit prima luna, apoi vei putea asculta doar cate 2 ore de muzica pe luna sau sa iti activezi optiunea. Funda?

| George1998q5 a răspuns:

Cred ca este gratuita eu am Allview a5 quad si mi-am descarcat-o de pe magazin play si am cont premium si sunt in reteaua telekom nu am nici un abonament imi trebuie doar net sa le sincronizez si gata