| lllarisaa02 a întrebat:

Cum fac sa nu mai mi se activeze automat ofertele lor de la Orange. de ex mi-am luat azi o cartela cu tot cu numar, nici bine n-am bagat-o in tel ca mi-a si luat creditu, pentru minutele lor. eu nu vreau minute, am nevoie de credit, cum fac sa-mi de-a creditu inapoi? si sa dezactivez de finitiv optiunea, " activare automata " daca ai credit pe telefon sa iti traga ei sigur si sa-ti bage minute?

1 răspuns:
| mimiwewem a răspuns:

Sună la relații cu clienții și spune-le că nu mai dorești ca oferta să fie activată.