| Henegar_Emil_Andrei_1998 a întrebat:

Am si eu o problema: Am un Alcatel Ot 991 cu android am avut model de deblocare si mi-a gresit un coleg de prea multe ori codu iar acum imi cere emailu si parola pe care nu le mai stiu (le-am facut pe graba cand am descarcat depe google play)Dau fundita la cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| alcaponemafia a răspuns:

Incearca sa tii apasat in acelasi timp butonu' home, volum mai incet si on/off, vei pierde tot din el

3 răspunsuri:
| Denis505 a răspuns:

Incearca sa-l resofteziwinking
sau ii poti scoate bateria sa vezi daca uita toate greselile, unele telefoane fac asta si iti da alte 5 sau 10 incercariwinking

| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a răspuns:

Vezi daca are vreun buton care te ajuta sa-ti reamintesti parola sau mai greu si rau trebuie resoftat