| You_Lovely_1990 a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul...mi-am spart ecranul din interior si touch-ul abia daca mai merge adica nu merge mai deloc.Ce ziceti se poate repera da ca da atunci cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Se poate repara, dar costul este aproximativ 2-4 milioane sad. Și eu ți-aș recomanda să-ți iei altul, e mai convenabil

3 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Asta depinde de tipul telefonului si cat de mare este displayul

| You_Lovely_1990 explică (pentru njohn):

Telefonul este Nokia x6...

| njohn a răspuns (pentru You_Lovely_1990):

Te ajunge cel mult 100lei displayul si maxim 50lei manopera (depinde de fiecare gsm )