| anonim_4396 a întrebat:

Am un Allwiev P5 si s-a spart ecranul. Se poate repera?

6 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Si sora mea are acelasi telefon si i s-a spart display-ul acum cateva saptamani, s-a dus la magazinul de unde l-a achizitionat ( bine ca mai era in garantie ) si totul este bine acum.
Are grija de el ca de un bebelus! laughing

| shannygelu a răspuns:

Daca ai spart ecranul automat nu mai ai garantie trebuie sa platesti reparatia

| Xaphanys a răspuns (pentru shannygelu):

Asa e, plateste reparatia, dar la un service Allview, garantia ramane in continuare, chiar si dupa reparatie.

| shannygelu a răspuns (pentru Xaphanys):

Pai la service Allview sa mearga normal

| Aur3lian a răspuns:

Daca nu mai ai garantie la el, nu se merita sa il repari, mai bine iti iei altul nou.

| Xaphanys a răspuns:

Desigur, te duci la un service GSM. Sau daca e in garantie poti sa te duci la un service Allview ca sa nu pierzi garantia.
http://www.allview.ro/suport-service/service-autorizat/