| AngelOrDemon a întrebat:

Buna am si eu o problema cu telefonul sau cartela(-Samsung C3300K Champ) eu trimit mesajele dar de primit nu le mai primesc am incercat si cu o prietena era langa mine si mi-a dat un mesaj si nu mi-a venit, ce ar trebui sa fac? dau funda la cel mai bun raspuns, multumesc anticipat love struck

Răspuns Câştigător
| xdogcatalin a răspuns:

Poate e memoria full, tot champ am si eu, si eu am mai sters din ele, si au inceputsa apara cele neprimite...