| mady333 a întrebat:

Am si eu o problemaaacrying(( daca puteti sa ma ajutati. Am un telefon Samsung I5500 si am bagat o parola de aia cu bulinutelaughing) si fratele meu s.a jucat pe el si mi.a blocat telefonul si nu stiu ce sa ii fac. Va rogg ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

Aia de la magazin fac aceeasi chestie pe care o poti face si tu, doar ca ei iti cer 40 lei.Trebuie sa apesi niste butoane si sa faci setarea din fabrica, desi se vor sterge toate detele din telefon macar se deblocheaza.

| ferdin a răspuns:

Du-te la o reprezentanta (Vodafone, cosmote sau Orange, de unde ai luat telefonul) si ti-l deblocheaza ei.

| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

O sa te puna sa ii bagi parola ta de la contul de google pe care ai bagat-o la inceput. dupa ce o bagi o sa te puna sa mai incerci odata cu "bulinele" alea

| ramonici90 a răspuns:

Ori te duci si il resoftezi ori incerci tu singurel sa il repari. Erau niste butoane de apasat gen butonul volum+inchidere apasate, dar nu mai stiu exact. Cauta pe google ca gasesti mai multe variante.

| Atomei_Elena_1994 a răspuns:

Asa i-am facut si eu fratelui meu, adica i-am blocat telefonul laughing
Anyway, singura solutie este sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat.winking