| DeeaDee18 a întrebat:

AJUTOR! Am un telefon Samsung S Plus si am bagat modelu gresit de prea multe ori si mi s-a blocat si imi cere e-mailu si parola pe care nu le stiu! Ce sa fac? Ce sa fac? Ce sa fac? Dau funda! Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Teo026 a răspuns:

Resetare la telefon. Il inchizi de tot dupa care tii apasat simultan pe volum +, butonul Home si butonul Power, o sa intre intr-un meniu si dai resetare de acolo si o sa se duca codul, dar si pozele, muzica, numere etc.

| Smekeru_Mihai_1991 a răspuns:

Dace ai calculator sau laptop trebuie sa-ti faci cont de google si scrii gmailul si parola