| anonim2596 a întrebat:

am telefon Orange zali si am primit un mesaj ca am 300 mb pentru trafic de date pe mobil,acces nelimitat in portalul Orange pe mobil,yahoo! messenger si facebook din portalul Orange pe mobil, acces nelimitat in cadrul aplicatiei LIBON.Cum sa fac sa-l activez? eu trebuie sa prind wifi...nu am internet de la Orange. funda plus vot

2 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Seteaza-ti apn-ul si o sa poti folosi cei 300 mb...

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Va trebui sa setezi telefonul tau pentru a putea accesa internetul prin reteaua Orange. Iti recomad sa urmaresti pasii din acest tutorial:
http://www.orange.ro/......din_src/1.

Cu prietenie,
Orange Helper