| Striker14 a întrebat:

Eu as vrea sa imi iau un telefon nou, vreau sa stiu parerea voastra despre Samsung S5610.
Eu am pe cartela Orange Young cu 1000 min& SMS in retea, 110 min& SMS nationale, 250 mb trafic de date (internet) si acces nelimitat pe portalul Orange, pe Yahoo mail si pe Facebook.
Credeti ca se potriveste pentru mine?
PS: Nu vreau Smartphone, doar Stupid Phone rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| fr4t3ll0 a răspuns:

Daca zici ca nu vrei smartphone, atunci e bun. acum depinde si la ce pret il cumperi, aici se pune problema daca se merita.

| Striker14 explică (pentru fr4t3ll0):

Pai asta e cadoul de ziua mea. Tatal meu are abonament la Orange si vrea sa si-l prelungeasca pe 2 ani ca sa mi-l ia la 40 euro

| fr4t3ll0 a răspuns (pentru Striker14):

Atunci merge. e perfect pentru cartela aia.