| Mihai1972 a întrebat:

La optiunea pentru internet mobil, "Poti avea acces nelimitat doar in portalul Orange World prin GPRS/EDGE" pe ce pot intra? Orice? Am nelimitat si trafic si download? Va rog sa imi dati niste detalii!

1 răspuns:
| coropisnita80 a răspuns:

Salut. nu poti intra decat pe orange.ro si acolo mare lucru nu poti face. nu poti downloada nimic gratis, decat sa te uiti pe acolo. in rest daca intri pe alta pagine gen google.ro esti taxsata la minut pe mb... sper ca t-am fost de ajutor.