| Superstar2012 a întrebat:

Am telefonul Vodafone smart 2 si nu imi merge subway surfers (Dispozitivul dvs. nu este compatibil cu aceasta versiune.) dar am vazut pe YouTube ca se jucau subway surfers pe telefon(tot smart 2) daca stiti ce sa fac ca sa il fac sa mearga si pe al meu va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Citeste in descriera de pe youtube daca nu cumva au un alt rom instalat, daca nu cumva vorbim chiar de overclock sau de aplicatii de imbunatazire a gpu-ului precum chainfire 3d.