| iflroin1999 a întrebat:

Am vreeut sa-mi iau pe telefon temple run 1 si 2 si acel joc subway surfers. Pe magazin play nu le-am gasit asa cam incercat sa le caut altfel si le-am gasit dar cand dau pe el sa-l descarc spune ca aceasta versiune nu este compatibila cu telefonul meu. Dar am vazut pe youtube telefon ca al me usi totusi mergea temple run 2 si shubway surfers. Deci ce as putea face ca sa-mi mearga si mie? Mentionez ca am un telefon Vodafone smart 2. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti mergea atunci, dar probabil ca intre timp odata cu update-urile aparute au scos versiunea pentru sistemul tau de operare.
Asa se intampla de obicei.

Cauta versiunea care iti trebuie pe pirate-bay.
De obicei gasesti si variante mai vechi ale jocului.

| charleslouboutin a răspuns:

Achizitioneaza un telefon mai bun daca vrei jocuri.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Iti trebuie un "telefon" nu o jucarie.

| Marius_Cosmin_1996 a răspuns:

Eu jocurile le downloadez dupa google play.